Quarto Fofo No Flamengo
Quarto Fofo No Flamengo Rio de Janeiro hotel met Wi-Fi in de hele accommodatie biedt accommodatie slechts 550 meter van Renner. Het pension beschikt over een privéparkeerplaats ter plaatse.
Het hotel is op circa 5 minuten lopen van de Belmonte, binnen 4 km van het Estação D Pedro II Central treinstation gelegen. Het Flamengo Park ligt op 600 meter afstand. Het Nationaal Historisch Museum op ongeveer 10-minuten rijafstand van de locatie is een voordeel voor de gasten van Quarto Fofo No Flamengo. Flamengo metrostation, op ongeveer 300 meter afstand, biedt een snelle verbinding met alle delen van Rio de Janeiro.
Lanches Bel Rio met Zuid-Amerikaanse maaltijden is gesitueerd op een steenworp afstand van het pand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Aterro do Flamengo1,2 km
- Municipal Theatre2,7 km
- Baai van Guanabara3 km
- Sambadrome3,6 km
- Centro Cultural Banco do Brasil3,9 km
- Santa Cruz Fort4,3 km
- Kerk van Onze Lieve Vrouw van Candelária3,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont5 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station4,1 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Santos Dumont van Quarto Fofo No Flamengo Hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Santos Dumont en Quarto Fofo No Flamengo Hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Quarto Fofo No Flamengo Hotel parkeren?
Quarto Fofo No Flamengo Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Quarto Fofo No Flamengo Hotel uitchecken?
Klanten van Quarto Fofo No Flamengo Hotel moeten klaar zijn om om 14:00 uit te chechken. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in dit hotel in Rio de Janeiro?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van dit hotel in Rio de Janeiro. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.